BOYACI VEYSEL USTA

BOYACI VEYSEL USTA

Veysel Usta ve ekibi, boya, alçıpan, bölme duvar, kartonpiyer, stropiyer, parke cila, laminat parke komple tadilat, çatı tamiri ve izolasyonu işlerinizi yapmaktadır.

Boyacı Veysel Cöne Usta
0532 373 0547

1984'ten bu yana boya, alçıpan, bölme duvar, kartonpiyer, stropiyer, parke cila, laminat parke komple tadilat, çatı tamiri ve izolasyonu işleri yapıyoruz.

BOYACI VEYSEL USTA


1984'ten beri 35 yıllık tecrübemiz ile baba ve iki oğlu ile birlikte, babadan oğula geçecek müşteri memnuniyeti dikkate alınarak işleriniz itina ile yapılır.
Boyacı ustası olarak konumuz inşaat üzerine, ev ve iş yerlerinin iç ve dış cephe boya işlerini kapsamaktadır. Her türlü boya uygulamalarını yapıyoruz. Saten, silikonlu, düz, dekoratif, sedef, simli, yağlı boya uygulama çeşitlerinden hangilerini yaptırmak isterseniz en iyi şekilde bize yaptırabilirsiniz.

Boya işleri, ustalık gerektirdiği gibi kullanılan malzemelerin kaliteli olmasını da gerektirir. Kaliteli malzeme kullanmak hem daha sağlıklı hem de uzun ömürlü olmasını sağlar. Boyacının faktörü kaliteli malzemelerde çok daha önem arz eder. Uygulamaların gerektirdiği standartlar sağlanmazsa malzemenin kaliteli olmasının da bir önemi kalmaz. Örneğin boya uygulaması yapılacak yüzeylerde boyadan önceki hazırlıkların yapılması gibi.
Zeminin özenle hazırlanması boya uygulamalarının ilerleyen zamanlarda kabarmamasının ve işin güzel ortaya çıkmasının en önemli aşamasıdır. Bu yüzden de biz, günü birlik işlerin pek çoğuna sıcak bakmıyoruz. Müşteri memnuniyeti temel ilkemiz olup, tanıdıklarınıza, boyacı aradığında bizi gönül rahatlığıyla önerebileceğiniz iş ortaya koymaktayız.

Alçı İşlerinizde yukarıda belirttiğimiz gibi işimizi en iyi şekilde ve söz verdiğimiz zaman da yapmak, sizleri ve çevrenizi mutlu etmek için çalışıyoruz.

Bütün bunlarla birlikte Parke sistre ve cila, Laminat Parke, Mantolama, Isı yalıtımı, çatı işleri, çatı izolasyon işleri her türlü tadilat ve dekorasyon işlerinizde ustalarımız bulunmaktadır. Biz size tüm işlerinizi kısa sürede ve en iyi şekilde yaptırmanız için tüm çalışma arkadaşlarımızı seferber etmekteyiz. Yıllardır inşaat sektöründe sayısız müşterilerimizin işlerini yaptık. Gelişen teknolojiye ayak uydurarak, deneyimleri temsil eden belgeleri de alarak sizlere başlangıçtan itibaren güven vermeye çalışıyoruz.

Veysel Usta: 0532 373 0547
© 2019 boyaalciustasi.com by BOYACI VEYSEL USTA | Kayışdağı Mh., Ataşehir / İstanbul.

MesajYaz